Opet otobil

Otobil otomasyon sistemi, şirket araçlarının akaryakıt giderlerinin kontrol altında tutulmasını sağlayan konforlu, kolay ve güvenilir bir sistemdir. Otobil sistemini kullanmak gibi kaydolmak da oldukça kolaydır. Başvuru formunun doldurulmasının ardından müşteri temsilcilerimiz, sizinle iletişime geçecek ve üyeliğiniz başlayacaktır. 7/24 buradan üyelik formuna ulaşılabilmektedir.

Opet Otobil Başvuru Formunda Hangi Bilgiler İsteniyor?

Otobil başvuru formunda oldukça temel bilgiler istenmektedir. Zorunlu olarak isim ve soy isim girilmelidir. Müşteri temsilcilerimizin sizlerle iletişime geçebilmesi için telefon numarası da başvuru formunda zorunlu tutulanlar arasındadır. E-posta adresi, formda zorunlu olarak girilmesi gereken iletişim adreslerinden biridir.

Otobil başvuru formunda “ticari unvan” ve “talepleriniz” kutucukları bulunmaktadır. Doldurulması zorunlu değildir ancak müşteri temsilcilerimizin sizinle daha kaliteli bir iletişim kurması için bu kutucukların da doldurulması iyi olacaktır. “Ticari unvan” kısmına; şirket müdürü, satın alma çalışanı, personel gibi şirkette bulunduğunuz konumu belirten unvan yazılmalıdır. “Talepleriniz” kısmından da Otobil sistemi için taleplerinizi iletebilirsiniz. Gönder butonuna bastıktan sonra formunuz OPET Otobil yetkililerine iletilecektir. Konforlu, güvenilir, kolay ve kontrolün tamamen sizin elinizde olduğu OPET Otobil sistemine üye olmak işte bu kadar kolay.

Başvurudan Sonra Beni Neler Bekliyor?

Başvuru formunun dijital ortamda doldurulup gönderilmesinin ardından OPET bünyesindeki müşteri temsilcileri, formda belirtilen telefon numarası ile iletişime geçecektir. Burada şartlar ve süreç konuşulacaktır. Sözleşme ve taşıt tanıma ünitesinin gönderim süreçlerinin ardından şirket araçlarınız artık Otobil üyesi olacaktır.

Otobil üyesi olduktan sonra birçok avantaj ve fırsat sizi bekliyor.

  • Araçların tüm akaryakıt alımlarını kontrol altında tutabilirsiniz.
  • Tek bir noktadan ödeme kolaylığına erişebilirsiniz.
  • Kullanıcı adı ve şifreniz ile girebileceğiniz online portal üzerinden bilgileri dilediğiniz gibi güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz.
  • Bahsedilen portal üzerinden akaryakıt alımınız ile ilgili raporlama yapabilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık akaryakıt alım raporlarını oluşturabilir ve dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Görüldüğü gibi Otobil üyesi şirketler, benzersiz bir yakıt alma deneyimi yaşamaktadır. Bunun için atılması gereken ilk adım başvuru formunu doldurmaktır.